Мені все ніяк не вдається вибрати собі помаду самостійно, бо періодично спокушає якась б'юті-коробочка, а там виявляється щось для губ. Отак колись з Liferia до мене приїхав цей ніжно-рожевий сяючий красунчик у відтінку Glossip Girl. І виявився він надивовижу приємним у використанні.