Шукати в цьому блозі

четвер, 26 квітня 2018 р.

Жан-Крістоф Гранже "Лонтано" - брутальний французький трилер з африканськими мотивами

До французьких детективів після комісара Мегре я ставлюсь доволі скептично, але про Гранже чула тільки добре, та й журналісти (навіть минулі) пишуть тести, які добре сприймаються. Тож перейдемо до цієї товстунки на 700 сторінок.


середа, 25 квітня 2018 р.

"Викрадачі вогню": коли нон-фікшн настілький крутий, що хочеться ще

Знаю, що за кожної нагоди розповідаю, наскільки сильна моя нелюбов до нон-фікшну. Бо воно так є, і щоб ви часом не забули, коли я собі його читаю - тільки заради розвитку, а не в задоволення. Хоча з творінням Стівена Колтера та Джеймі Уіла такого не було. Мені дуже сподобалось.


Майкл Доббс "Хід королем": продовження історії "Карткового будинку"

"Картковий будинок" я читала майже рік тому і тоді він мені дуже сподобався. Тепер мені не менше сподобався "Хід королем". Адже, знаєте, завжди приємно спостерігати за тим, як хтось елегантно іде по трупах.


Зворушливо про чорного-пречорного кота - Гвен Купер "Одіссея Гомера"

Як бачите з фотоілюстрації, в мене є кіт і він чорний. Ми його дуже любимо. Тому коли я шукала варіант до "зворушливої історії" і подруга сказала, що може поділитись книжку про сліпого чорного кота, я одразу сказала: принеси мені її.


вівторок, 24 квітня 2018 р.

"Кімната" Емми Доног'ю: чи тільки того світу, що у вікні

Є книги, від яких насиллям віє здалеку. Є ті, які провокують агресію. Є ті, які змушують плакати. А є книги-розпач від того, що так не має бути. "Кімната" - одна з таких.


четвер, 19 квітня 2018 р.

Маргарита Сурженко "Квартира київських гріхів" - стильна книжка про те, що насправді важливо

Мені дуже сподобалась ідея цієї книжки. Своєрідне фентезі про сім смертних гріхів, які живуть у благенькому будиночку у Києві. Гріхи - розумні та красиві жінки (зрештою, можуть змінювати зовнішність, як заманеться), які не знають перешкод у своєму прагненні полонити людей та повністю їх підкорити. А ще вони схиляються перед тими, хто їх перемагає.


середа, 18 квітня 2018 р.

... і трошки садизму. "Філософія в будуарі" маркіза де Сада

Біографія маркіза де Сада оповита мороком, легендами і здогадами. Достеменно відомо тільки те, що понад чверть століття від провів в ув'язненні (власне, через нього в тому числі і захопили Бастилію) і дожив до титулу графа. Але його звикли називати маркізом.


понеділок, 16 квітня 2018 р.

"Танґо смерті" - мабуть, найкраще, що є у Винничука

Ось я і закінчила свій п'ятикнижний Винничук-челендж, притримавши найсмачніше до десерту. І що, скажу я вам, цю книжечку віддаю у подарунок, але собі обов'язково незабаром придбаю новеньку.


середа, 11 квітня 2018 р.

Підсумки березня: 17 виконаних завдань весняного бінґо

Схоже, що за підсумки попереднього місяця я можу братись тільки тоді, коли добряче начитаю у цьому. Так, вже маю шість квітневих... То ж проводжаємо березень і кількома рядками згадуємо, як це все було.


пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

Енді Вейр "Артеміда" - я не читала "Марсіанина", то й що?

Ніколи не була фанаткою космічної теми, але "Артеміда" мене чомусь одразу привабила. Може, тому що блогери її так хвалили, а, може, тому вона така гарна чорна, а в мене на чорні книжки якась манія...


"Ганнібал" Томаса Гарріса - краща книжка березня. А хтось сумнівався?

"Ганнібала" я почала виглядати одразу після прочитання "Мовчання ягнят" (а це було ще торік влітку), аж тут він вийшов, а потім навіть приїхав мені як приз у книжковому сюрпризі. Тож глянемо детальніше на цього синього драконокрасеня.


вівторок, 3 квітня 2018 р.

Продовження історію про Ліну Лапіну: "Королівська обіцянка" Марина та Сергій Дяченки

Вже можна було б березневі підсумки робити, а я все ніяк з боргами не попрощаюсь, тому, мабуть, порадую вас підсумком десь на Великдень. А зараз розповім про книжечку, яку згадую з теплом і прочитала практично за вечір.