Не знаю, як ви, а я звикла ділити людей на нормальних і
ненормальних, приємних і неприємних, добрих і злих. Звісно, це чисто суб’єктивний
поділ, й іншим він бути не може в принципі, але є ситуації, коли хороші люди
чинять зло. І книжку про це «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» я
обрала для #YakabooBingoAutumn
у категорії «книга про школу та університет».
Шукати в цьому блозі
четвер, 19 жовтня 2017 р.
понеділок, 16 жовтня 2017 р.
Коли дуже сумуєш за скандинавським детективом - Геннінг Манкель "Мозок Кеннеді"
Коли на мою долю випадають книжки, які важко читаються чи лишають особливо стрьомний осад, намагаюсь одразу "зачитати" їх чимось. Про "Мізері я хотіла забути у компанії скандинавського детективу. Але з вибором Манкеля прокололась, довелось зачитувати і його. Перейдемо ж до цієї осінньої за всіма параметрами книжки.
четвер, 12 жовтня 2017 р.
"Мізері" Стівена Кінга лякає реалістичністю
Щось я трохи забуваю сюди писати, хоча читаю чемно і все до осіннього бінґо. Зараз попрощаюсь із завданням про страшну історію до Геловіну, яка налякала справді не на жарт.
середа, 4 жовтня 2017 р.
Книжкові підсумки вересня: 12 книг для осіннього бінґо
Вересень у книжковому плані у мене міг бути куди пліднішим, але одну книгу довелось читати двічі, та ще й у Word-і, виправляючи помилки. Думаю, це коштувало мені щонайменше двох томиків. Та все одно свій результат вважаю дуже непоганим. Згадаємо, як це було:
вівторок, 3 жовтня 2017 р.
Магія "Напівлихого" - перша книга з трилогії - чи читатиму я далі?
"Напівлихий" мене вабив фантастичної краси обкладинкою - "Видавництво Старого Лева" використало оригінальну - криваву чорно-білу. І це буде остання книга мого вересневого читання, а там обов'язково буде підсумок, який ви так любите. То ж прощаємо із завданням № 9 - магічна книжка.
понеділок, 2 жовтня 2017 р.
Найкрутіша намальована історія - Banksy "Wall and Piece"
Коли це Banksy, то слова зайві. Його треба просто дивитись і намагатись осягнути глибину його бачення. А для #YakabooBingoAutumn це №19 - намальована історія.
неділя, 1 жовтня 2017 р.
Ніл Гейман оживлює скандинавські міфи - "Odd and the Frost Giants"
Я в курсі, що досі вже мала б готувати список прочитаного за вересень, але так сталось, що саме в останні дні першого місяця осені подочитувала дуже багато всього, тому зараз помаленьку видаватиму відгуки. І, здається, я таки підсіла на Геймана. Хоча на цей раз читала геть дитячу книжечку.
Підписатися на:
Дописи (Atom)






