Шукати в цьому блозі

вівторок, 13 вересня 2016 р.

Мультифункціональна олія для тіла 5 в 1 KosMystik

Люблю косметику родом з Ізраїлю - можна не турбуватись про якість. І не меншу любов у мене викликають багатофункціональні засоби, які економлять місце на поличці (хоча, яка там економія, якщо це десята пляшечка зволожувача для тіла). Тож сьогодні говоримо про олійку, яка додає сяяння і не залишає масного блиску.Моя олійка у лаконічному упакуванні об'ємом 100 мл. Упаковка повністю промаркована українською. За це їй великий плюс.


Вінчає пляшечку проста відкидна кришечка, яка добре прилягає. Оскільки олійка безбарвна, то слідів на кришечці не залишає. Мені більше подобаються все ж помпові дозатори. 

Запах - солодкавий, східний, на шкірі залишається, але достатньо слабкий, щоб не дратувати.
  

Виробник обіцяє, що регулярне використання олійки допоможе зволожити і заспокоїти шкіру і навіть покращить її стан. 

Але найцікавіше це все ж ці 5 в 1. Олійку можна використовувати:

  1. для професійного масажу та масажу в домашніх умовах - вірю, використовую для самомасажу після тренування ніг;
  2. для щоденного догляду - після ванни чи душу для зволоження;
  3. для ароматерапії - не люблю цю процедуру, тому не перевіряла;
  4. для проведення спа-процедур як додаток до скрабування - цілком може бути;
  5. і це все, що є на пляшечці, але мені ще підказали, що можна використовувати цей засіб як олійку для кінчиків волосся. Хм...

Окрім іншого, олійка має попередити старіння шкіри та лущення. 

Виробник каже, що вона швидко вбирається - підтверджую, але не рекомендую використовувати її як живлення для рук - долоні стають масним. Це більше засіб для ліктів, плечей, ніг, тулуба, але не долонь і стоп, де краще працюють кремові структури.

По собі олійка залишає делікатне сяйво - ідеально для теплої пори року. І для такого спекотного вересня.


Олійка таки дуже рідка і розтікається миттєво - ледве спіймала, щоб показати на руці. До речі, якщо когось зацікавив манікюр, можу написати лакопост:)

У складі разом з мигдалевою та кунжутною оліями є купа не дуже приємних речей, серед яких мінеральна олія та різноманітні ізомери.


Висновок: олійка KosMystik варта уваги тих, у кого немає часу чекати, поки лосьйон для тіла вбереться. Вона не перебиває парфумів та добре зволожує, та маю сумніви, що вона зможе порятувати суху шкіру - це скоріше варіант для зневодненої нормальної.

Дякую за увагу!

2 коментарі: