Шукати в цьому блозі

вівторок, 20 вересня 2016 р.

Емульсія з гідролатом зеленого чаю Pena

Нарешті я почала розбирати продукти зі своєї коробочки Beautiful Ukraine - Wonderbox. Першовідкривачем став крем для рук, але до нього ще дійде. Наразі говоримо і розглядаємо на гарбузах засіб для обличчя - для нормальної і комбінованої шкіри з бергамотом і шавлією.Гарбузи ви вже зацінили, переходимо до емульсії. У коробочці була мініатюрка -10 мл (повний розмір - 30 мл).

Маємо традиційну кремову баночку з прозорим резервуаром та білою кришечкою, що закручується. Зверху наліпка з назвою продукту. Знизу - склад. І все.


До речі, крем у вандербоксі можна було підібрати під свій тип шкіри. Трохи інформації з буклету:

Основний компонент крему - гідролат зеленого чаю - один із найсильніших антиоксидантів. У кремі гідролат працює також як тонізуючий та протизапальний складник. Невелика кількість олій зволожують шкіру і при цьому не обтяжують її. 
Структура у емульсії як у легкого денного крему, то я її для дня саме й використовую. Подобається зволоження, але не подобається, що за тиждень користування всі сплячі прищики повилазили вгору. Так, вони підсушені, але їх забагато. Сподіваюсь, що до кінця баночки їх стане менше.


А ось і склад і мило написана фломастером дата виготовлення: 
Наразі крем мені подобається, але остаточний вирок йому буде у порожніх баночках.

Немає коментарів:

Дописати коментар